logo jbmd   0747600700 
0747600700 
בניית אתרים במערכת ניהול תוכן WordPress
מכללת מדיאטק ג'ון ברייס – המכללה המובילה למחשבים והייטק , נבחרה זו השנה השישית ברציפות לבית הספר המקצועי הטוב ביותר ללימודי מחשבים – כך עולה מסקר גאוקרטורפיה, שנערך עבור "המבחן של המדינה", מציגה את הקורס החדש לבניית אתרים במערכת ניהול תוכן WordPress.

 המכללה המקצועית ללימודי מחשבים
אודות קורס וורדפרס
אודות הקורס
רשת האינטרנט (המרשתת) הנה חלק בלתי נפרד מחיינו ומשמשת למסחר אלקטרוני, שירותים, משחקים, הצגת מידע חיוני, העברת מסרים ועוד.
כיום אין כמעט בית עסק, חברה או ארגון שאינו זקוק לאתר אינטרנט. אתר אינטרנט הנו חלון הראווה של הארגון ומאפשר לו לחשוף ולהציג את מרכולתו כלפי הגולשים בארץ ובעולם. עסקים רבים עדיין אינם מחזיקים באתר אינטרנט כלל ורבים מחזיקים באתרים מיושנים ובלתי מעודכנים. עולם האינטרנט הנו דינאמי ומתחדש כל העת וכדי להדביק את הפער, יש לעדכן ולשדרג אתרים אלה כל העת.

קורס בניית אתרים באמצעות וורדפרס מעביר ללומדים את שלל הטכניקות והשיטות לבנייה של אתרי אינטרנט דרך מערכת זו. מערכת WordPress פשוטה לניהול ותפעול. העדכון שלה הוא ללא עלות, והיא איננה דורשת את התערבותו של מתכנת. כמו כן, היא גם "חביבה" על גוגל, כלומר, מתועדפת בעמודי החיפוש שלו ועל כן בחירה בה יעילה אף לקידום בגוגל של האתר הנבנה באמצעותה.

במהלך קורס וורדפרס, לומדים כיצד להקים אתר מבוסס וורדפרס, על ניהול ותחזוקה, עיצוב האתר, היכרות עם כלים מגוונים ועוד. בין נושאים בהם מעמיקים לאורך הקורס הם HTML , תגיות, CSS וטפסים, לוח הבקרה ,ניהול ויצירת דפים ופוסטים, עיצוב באמצעות תוכנת פוטושופ וכו'.מאיר ברנד מנכל Googleעסקים שנמצאים באינטרנט מצליחים יותר מאלו שלא. אבל, פחות ממחצית העסקים הקטנים בישראל פעילים ברשת, או כי הם חושבים שזה מסובך או כי זה יקר להם.

מאיר ברנד מנכ"ל Google ישראל


מטרת קורס וורדפרס
מטרת הקורס
מטרת הקורס הנה ללמד את משתתפיו כיצד לתכנן ולהקים אתרי אינטרנט פשוטים ויעילים המעבירים מסר אפקטיבי ותכנים הנדרשים לארגון, כל זאת באמצעות כלי פופולארי: וורדפרס.
שפות וטכנולוגיות הנלמדות בקורס
הטכנולוגיה פירוט
מערכת ניהול וורדפרס וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן פתוחה המציעה כלים לניהול בלוגים, אתרי חדשות, פורטלי תוכן, חנויות מקוונות, אתרי תדמית, פורטפוליו, ניוזלטרים, או כל דבר אחר שאפשר לחשוב עליו.
פוטושופ תוכנת עיצוב גרפי Adobe Photoshop הנה התוכנה המובילה בעולם לעיצוב גראפי. כיום, חרג השימוש של התוכנה מעיבוד תמונה, ומשתמשים בה בשביל דברים רבים מעבר, בין היתר כדי לעצב אתרים.
הכרת HTML5 CSS שפת תגיות לתצוגה ועיצוב דפי אינטרנט ותוכן לתצוגה בדפדפן.
זו שפה מרכזית בעולם האינטרנט, המהווה שלד למרבית עמודי התוכן באינטרנט. השפה מאפשרת עיצוב תוכן בצורה מהירה, קלה ללימוד באופן יחסי וקלה לכתיבה.
קורס בניית אתרים וורדפרס
מנהל התחום טל גרו
מנהל התחום: טל גרו
tal gero מנהל התחום טל עוסק בבניית אתרי אינטרנט יותר מעשור והנו הבעלים של חברה לבניית אתרים. בין עבודותיו הרבות, אתרים אישיים, אתרים לחברות וארגונים, מערכות ניהול מידע ואתרי סקרים באמצעות האינטרנט.
טל מביא עמו ניסיון רב בהדרכה במגוון נושאים בתחום המחשבים והאינטרנט ומשלב ידע תיאורטי רחב במגוון טכנולוגיות עם ניסיון מעשי.

הגישה המנחה את טל בהוראה ובבניית אתרים: "לעשות את זה פשוט ונקי".
היקף הקורס וורדפרס
מבנה והיקף מסלול הלימודים:
היקף מסלול הלימודים המלא הנו 60 שעות.
תנאי קבלה לקורס וורדפרס
תנאי קבלה
ניסיון בעבודה מול מחשב ואינטרנט, הכרות עם גוגל ואנגלית ברמה בסיסית.
חומרי לימוד של הקורס
חומרי לימוד
במסגרת הקורס יינתנו חומרי לימוד שיילוו את הסטודנט לאורך הקורס.
תעודת סיום טכנאי סמארטפון
תעודת סיום
לקבלת תעודת גמר יש לעמוד בדרישות הבאות:
» נוכחות של %80 לפחות בכל הקורס.
» הגשה מלאה של פרויקטים, עבודות ומטלות.
» מעבר בהצלחה של בחינות מעשיות ותאורטיות.
» עמידה בכל תנאי התקנון.

תעודת סיום קורס בניית אתרים במערכת ניהול תוכן WordPress
השמה בעבודה קורס וורדפרס
השמה בעבודה
פולאריס חברת השמה מערכת ההשמה בחטיבת ההדרכה של מטריקס, מסייעת לכל המעוניין בכתיבת קורות חיים ובהפניה למקומות עבודה. המרכז הנו יחידה עצמאית בתוך מכללת מדיאטק ג'ון ברייס ומשרת את מגוון הארגונים בצפון הדורשים כח אדם מיומן בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב. אחוזי ההשמה של המכללה הנם כבר כיום מהגבוהים בישראל ומאות בוגרים מוצאים את מקום עבודתם כל שנה בארגונים המובילים בצפון. ביחידה פותחו שיטות, כלים ואמצעים נוספים שתפקידם טיפול פרטני בכל בוגר בנושא השמה בעבודה. פלאריס מכללת מדיאטקתכנית לימודים קורס וורדפרס
תכנית הלימוד של המסלול
עבודה עם פוטושופ עבודה עם פוטושופ
הכרת HTML5 CSS הכרת HTML5+CSS
התקנת וורדפרס התקנת וורדפרס
צעדים ראשונים בניהול תוכן בוורדפרס צעדים ראשונים בניהול תוכן בוורדפרס
בניית תבנית אישית בוורדפרס בניית תבנית אישית בוורדפרס
התאמת תבנית ואתר וורדפרס ל-mobile התאמת תבנית ואתר וורדפרס ל-mobile


49058 מק"ט
חזרה לראש העמוד


 

 
צור קשר שירות לקוחות מפת האתר דרושים כנסים סניפים שירותים אודות דף הבית
Sun