logo jbmd   0747600700 
0747600700 
פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android בחיפה
בפיקוח משרד הכלכלה
מוכר לפקדון
 • {08.03.18}"ניר, מרצה מצוין, מסביר בצורה ברורה יש לו הרבה ידע בתחום"
 • {08.03.18}"דותן, מרצה מעולה, מסביר נושאים בצורה מאוד מעניינת ונותן כלים כדי להמשיך לפתח "
 • {07.03.18}"ממש נעים ללמוד פה. תחושה שרוצים לעזור ומשתדלים שיהיה קל ומוצלח"
 • {07.03.18}"הטכנאי מתן נותן שירות מקצועי ומצויין"
 • {20.02.18}"בן אדם טוב, אכפתי לתלמידים, הועבר בצורה טובה"
 • {20.11.17}"מרצה מעולה. מאוד מקצועי."
 • {20.11.17}"קורס IOS היה מצויין "
 • {06.11.17}"דותן פשוט מדהים.אכפתי, מובן,מקצועי. "
 • {25.07.17}"מרצה פצצה. אלוף החומר. יודע להסביר את העומק של כל הדברים כדי שנבין. מאתגר אותנו בשאלות מעניינות. "
 • {25.07.17}"המרצים היו מעניינים והעבירו את החומר בצורה טובה . "
 • {25.07.17}"רואים שיש המון ידע בתחום"
 • {25.07.17}"יחס מעולה "
 • {25.05.17}"אני ממליץ לאחרים ללמוד אצל שחר "
 • {03.05.17}"המרצה הכי טוב, ידע , אדיב , נחמד "
 • {03.05.17}"מרצה מצוין, מעביר את החומר בצורה ברורה ביותר. "
 • {03.05.17}"אמיר חאיק מרצה טוב מאד "
 • {16.02.17}"המרצה נהדר"
 • {25.01.17}"צחי, הוא פשוט מושלם"
 • {25.01.17}"צחי היה אחלה מרצה מאוד סבלני עוזר מכל הלב למד אותנו בצורה ברורה."
 • {24.01.17}"האווירה במכללה טובה, מועילה, הציוד מעודכן ותקין."
barak regevיש כיום בעולם יותר טאבלטים וטלפונים חכמים מאשר אסלות. העלייה במספר הטלפונים הסלולריים לעומת הטלפונים הקוויים, הטלוויזיה והרדיו נמשכת, עד סוף השנה יהיו בשוק 500 מיליון טלפונים חכמים וטאבלטים.
ברק רגב המנהל האזורי של Google Enterprise
TheMarker - המפץ הגדול של הטכנולוגיה
מכללת מדיאטק ג'ון ברייס– המכללה המובילה למחשבים והייטק, אשר נבחרה זו השנה השביעית ברציפות לבית הספר המקצועי הטוב ביותר ללימודי מחשבים – כך עולה מסקר גאוקרטורפיה, שנערך עבור "המבחן של המדינה", מציגה את קורס הרשתות המתקדם והמקצועי בישראל.

אשר נבחרה זו השנה השלישית ברציפות לבית הספר המקצועי הטוב ביותר ללימודי מחשבים
הסמארטפונים הנם המכשירים השולטים כבר כיום באורח החיים של כולנו והם אלו אשר יקבעו את המאפיינים הבסיסיים למגוון הפעילויות החברתיות, העסקיות והפרטיות. המגמה הרווחת בשוק מצביעה על פעילות אינטנסיבית ועירנית לפיתוח יישומי מובייל. קיימת דרישה עצומה לאנשי פיתוח איכותיים ומובילים על גבי פלטפורמות Android מבית Google ו-IPhone מבית אפל.
אודות קורס פיתוח אפליקציות
אודות הקורס
בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה המתחוללת בתחום המובייל. המכשירים הניידים משלבים כיום יכולות של טלפון סלולרי יחד עם יכולות מתקדמות של מחשבי כף יד. בטלפונים החכמים ניתן להתקין יישומים מתקדמים, בדומה לאלה המותקנים במחשב השולחני, שילוב טכנולוגיות תקשורת מתקדמות מאפשר ליצור שירותים ייחודיים כגון שירותים מבוססי מיקום ואפליקציות תוכן מרהיבות.

Apple הציגה מהפכה בטלפונים הסלולריים החכמים, ובעקבותיה הגיעה Google ופיתחה מערכת הפעלה לכלל הסמארטפונים [מלבד אייפון] – Android. המערכת הפתוחה של Google תופסת תאוצה ועושה רושם כי היא נושפת בעורפה של אפל בכל הקשור לנושא הסלולר.

מערכת ההפעלה Android פותחה ע"י Google ב- 2007 ותוך זמן קצר החלה להופיע במגוון רחב של מכשירים וסוגי חומרה שונים. מערכת ההפעלה Android היא מערכת פתוחה המקנה חופש רב למשתמש ולמפתח. בשנים האחרונות הביקוש לאפליקציות המותאמות למערכת הפעלה זו עלה וחנות האפליקציות Google Play מכילה מעל 1,500,000 אפליקציות הניתנות להורדה. הפריסה הרחבה של המכשירים מאפשרת לפתח אפליקציות לנתח שוק מאוד גדול של הסמארטפונים.

יש להתייחס לפיתוח אפליקציות למובייל כפיתוח צד-לקוח. למידה נכונה ומעמיקה של טכנולוגיות אלו תביא לרמת שליטה גבוהה והתמחות בנושאים השונים בבואנו לפתח אפליקציה ע"פ דרישות שונות. חברות וארגונים מעוניינים לתת מענה איכותי ונכון לכלל הצרכנים והלקוחות שלהם - ומכאן החשיבות המכרעת בהיכרות טובה עם הטכנולוגיות.

ג'ון ברייס הדרכה פיתחה קורס ייחודי רחב היקף להכשרת מפתחי אפליקציות מובייל באמצעות מערכת ההפעלה Android. הקורס מתמקד בהקניית הכלים והניסיון בפיתוח אפליקציות תוך שימוש בשפת התכנות Java. הקורס מכסה את הנושאים המתקדמים ביותר ובנוי באופן אשר מאפשר לתלמידים להתחיל להרוויח כסף מהצבת האפליקציות שהם מפתחים למכירה ו/או להשתלב בעבודה בתפקידי פיתוח כבר במהלך הקורס עצמו. הקורס מיועד לחסרי רקע עם נתונים אישיים גבוהים במיוחד אשר יעברו בהצלחה את מבחן ההתאמה. בחלק הראשון של הקורס (היקף של 60 שעות אקדמיות) יילמדו הנושאים הבסיסיים בתכנות מונחה עצמים ו- Java אשר רלוונטיים כאשר מפתחים עבור מערכת ההפעלה Android. נושאים אלה יילמדו תוך כדי תרגול ראשוני בכתיבת אפליקציות בסיסיות למערכת ההפעלה Android. הידע אשר יירכש במסגרת מפגשים אלה יוכל לשמש את התלמידים בלימודי המשך של נושאים מתקדמים אחרים ב- Java, כגון פיתוח אפליקציות צד שרת ב- Java EE. כמו כן התלמידים ילמדו לפתח אפליקציות ווב בעזרת HTML ,CSS ו-JavaScript שיותאמו להרצה על מכשירי מובייל.

תלמידי הקורס יקבלו טאבלט מבוסס Android שעליו יוכלו להריץ את האפליקציות שיבנו במהלך הקורס במקום להשתמש בסימולטורים. בשיטה זו יוכלו התלמידים לנצל את מהירות המכשיר, הצגה חיה וכמובן את מלוא החיישנים של המכשיר (מה שלא ניתן לבצע דרך סימולטורים).
מנהל תחום פיתוח אפליקציות
מנהל התחום: ניר גל
מנהל תחום ניר גלמרצה מנהל אקדמי של מסלולי ההסבה בפיתוח ל- Android בג‘ון ברייס הדרכה.
בעל ניסיון של למעלה מ- 10שנים בפיתוח Java ו- NET..


בעברו, עבד בחברת אינטל ובחברות סטארט-אפ ופיתח אפליקציות ללקוחות ולשימוש פנים ארגוני.
מטרת קורס פיתוח אפליקציות
מטרת הקורס
» היכרות מעמיקה עם עולם המובייל והטכנולוגיות המובילות בתחום זה.
» פיתוח בשפת Java.
» פיתוח אפליקציות ל- Android בצד-לקוח ובצד-שרת.
» פיתוח אפליקציות ווב מותאמות למובייל.
יתרונות הקורס פיתוח אפליקציות
יתרונות הקורס
» קורס לימודים מלא המיועד לחסרי רקע בנושא, במהלכו נלמדות כל הטכנולוגיות העיקריות הנדרשות ממפתח מובייל תוך היכרות מעמיקה עם הטכנולוגיות הנפוצות ביותר כיום.

» הקורס מעניק ידע רחב בבניית האפליקציות לא רק בצד-לקוח אלא גם בצד-שרת, מה שמרחיב מהותית את אפשרויות ההתקדמות המקצועית של בוגרי הקורס.

» הקורס משלב תרגול מעשי רב ומאפשר לתלמידים לבנות אפליקציות מאפס ובהמשך להציע אותן בשוק האפליקציות בכלל, ובחנות האפליקציות של Google בפרט.

» הקורס מציע לימוד מעמיק של כל הנושאים הקשורים לפיתוח אפליקציות Android, מה שמאפשר למועמדים ללא רקע בתכנות לצאת מהמסלול עם ידע רב ומעשי המעלה את סיכויי ההצלחה להתקבל לתפקידי פיתוח בחברות הייטק ישראליות.

» מחלקת John Bryce Job עומדת לרשות התלמידים בסיום הקורס ומכוונת אותם לקראת תהליך חיפוש העבודה. ההכשרה כוללת קיום סדנאות קו"ח, ליווי בכתיבה נכונה של קו"ח ושליחת קו"ח מתאימים לחברות עימם אנו בקשרי עבודה. הסיוע במציאת עבודה ניתן ללא עלות נוספת, בהתאם לתקנון.

קהל יעד פיתוח אפליקציות
קהל יעד
קורס זה מיועד לחסרי רקע בפיתוח (ולמפתחים בשפות פרוצדוראליות) המבקשים להתמחות באחד המקצועות הנדרשים ביותר כיום - פיתוח תוכנה להתקנים ניידים.
תנאי קבלה קורס פיתוח אפליקציות
דרישות קדם
» בעלי 12 שנות לימוד.
» 3 יחידות בגרות באנגלית ובמתמטיקה (או מעבר מבחן אלטרנטיבי לבעלי 12 שנות לימוד).
» הכרה תפעולית של מערכת ההפעלה חלונות.
» יכולת קריאה והבנת השפה האנגלית.
» מעבר מבדק התאמה.
היקף קורס פיתוח אפליקציות
מבנה והיקף מסלול הלימודים:
היקף המסלול הנו 470 שעות (370 שעות לימוד פרונטאליות + 100 שעות עבודה עצמית על הפרויקט),
עפ"י התכנית הבאה:

לימודי ערב בין השעות 17:30-21:30, בימי שישי הלימודים מתקיימים בין השעות 9:00-13:00, שני מפגשים שבועיים.

הלימודים אינם מתקיימים בחגים ומועדים. לוח חופשות עדכני יחולק לסטודנטים
מבנה קורס פיתוח אפליקציות
מבנה הקורס
הקורס נערך במתכונת של קורס מעשי הכולל הרצאות עיוניות ותרגול מעשי רב. הקורס משלב פרויקטים מעשיים ומבחנים פנימיים הבוחנים את הידע של התלמידים בכל שלב מהותי של מסלול הלימודים. קורס ייחודי זה מכשיר את משתתפיו לפיתוח בסיסי ומתקדם של אפליקציות מבוססות JAVA ו- Android וכולל את החלקים הבאים:

מודולים בסיסיים-
הכרחיים להשגת יכולות פיתוח בסיסיות בכלל וב-JAVA בפרט. מודולי הבסיס כוללים את עקרונות הפיתוח, פיתוח בשיטת OBJECT-ORIENTED, פיתוח בשפת JAVA, בניית ממשקים גרפיים בשפה.

מודול Android -
המודול המשמעותי והמעמיק בקורס זה המכיל 200 שעות לימוד. שלב זה הינו קריטי וכולו מתרכז במתן פתרונות לפיתוח אפליקציות מובייל. מודול זה מכיל גם לימוד פיתוח צד שרת, שכן כל מפתח חייב לדעת לעבוד עם השרת בתהליכי הפיתוח.

מודולים משלימים -
נושאים הנכללים בחלק זה עוסקים באפיון ממשק משתמש של האפליקציה, קידום ושיווק אפליקציה בחנות האפליקציות של Google וכן עבודה מול המשקיעים הפוטנציאליים. ללא ידע זה, קשה מאוד להוביל אפליקציה להצלחה ולקדמה.

חומר לימוד פיתוח אפליקציות
חומרי לימוד
כל תלמיד יקבל ערכות לימוד מלאות בכל אחד מנושאי הקורס. חומרי העזר, הינם חומרים מקוריים שפותחו בג'ון ברייס הדרכה או ע"י ספקיה. כל תלמיד יקבל ערכות מלוות לכל אחד מנושאי הקורס. ערכות הלימוד הינן מקצועיות ביותר ומעודכנות לפי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק.

 חלק מחומרי הלימוד עדיין מועברים בפורמט דפוס ומוחלפים בהדרגה לחומרים דיגיטליים.
הפרוייקט
אנו מאמינים כי הלמידה הטובה ביותר מתבצעת דרך עבודה מעשית ולפיכך הקורס כולו מלווה בתרגולים רבים מהעולם האמיתי. שני פרויקטים מסכמים מלווים את הקורס, 40 שעות לימוד פרונטאליות מוקדשות לפרויקטים אלה, במהלכם ייפתחו התלמידים אפליקציה ע"י הכלים והטכנולוגיות שנלמדו במהלך ההתמחות, אשר שוות ערך ברמתם לפרויקטים המבוצעים בעולם האמיתי.
תעודת סיום פיתוח אפליקציות
תעודת סיום
על מנת להיות זכאי לקבל תעודות גמר של הקורס יש לעמוד בדרישות הבאות:
» נוכחות ב- 85% מן המפגשים לפחות
» הצלחה בפרויקטים
» הצלחה במבחנים פנימיים

קבלת תעודת גמר מטעם המכללה   

התלמידים שיעמדו בדרישות המפורטות, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם משרד הכלכלה עבור קורס "פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android" בהיקף של 312 שעות.
השמה בעבודה
83% מבוגרי הקורס כבר עובדים!
מערכת ההשמה בחטיבת ההדרכה של מטריקס, מסייעת לכל המעוניין בכתיבת קורות חיים ובהפניה למקומות עבודה. המרכז הנו יחידה עצמאית בתוך מכללת ג'ון ברייס מדיאטק הייטק ומשרת את מגוון הארגונים בצפון הדורשים כח אדם מיומן בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב. אחוזי ההשמה של המכללה הנם כבר כיום מהגבוהים בישראל ומאות בוגרים מוצאים את מקום עבודתם כל שנה בארגונים המובילים בצפון. ביחידה פותחו שיטות, כלים ואמצעים נוספים שתפקידם טיפול פרטני בכל בוגר בנושא השמה בעבודה.
מבחן התאמה אדם מילא
מבחני התאמה אדם מילא
אנו בג'ון ברייס מדיאטק הייטק מקפידים על הסטנדרט הגבוה ביותר במיון מועמדים למסלולי ההכשרה בתחומי הפיתוח ומציעים לכם ללא כל תשלום או התחייבות תהליך מדוקדק של בחינה והתאמה ללימודי הייטק ומחשבים.

הבחינה פותחה ידי אדם מילא - החברה המובילה והגדולה בישראל בתחום משאבי האנוש ובעלת ניסיון של למעלה מחמישים שנה בגיוס כוח אדם, באבחון, השמה, פיתוח וייעוץ לעובדים ולארגונים בארץ ובעולם.

מטרת המבחנים הממוחשבים של מכון אדם מילא הנה להעריך התאמת המועמד למסלולי הלימוד והקריירה השונים ולכוון אותו בכיוון הנכון. הבחינה נועדה לבחון יכולות וידע בתחומים שונים.

הנושאים הנבחנים:
» סדרות צורניות.
» לוגיקה מילולית.
» טורים חשבוניים.
» יכולת מרחבית.
» סגנון ביצוע.
» אנגלית.

בהצלחה לכל הנבחנים!
תוכנית הלימודים
מבוא טכנולוגי לעולם האינטרנט והמובייל
Introduction to Programming
Basic Programming with Java
Introduction to Object Oriented Programming
Object Oriented Programming with Java
Java Programming
Introduction to XML
מבוא לפיתוח אפליקציות ל-Android
פרויקט שלב א': פיתוח אפליקציות ל- Android
פיתוח אפליקציות מתקדם ל- Android
פרויקט שלב ב': פיתוח אפליקציות ל- Android
HTML ,CSS
JavaScript + jQuery
Bootstrap + responsive design
פיתוח צד שרת


51251 מק"ט
חזרה לראש העמוד


 

 
צור קשר שירות לקוחות מפת האתר דרושים כנסים סניפים שירותים אודות דף הבית
Sun