logo jbmd   0747600700 
0747600700 
מתקין בית חכם בחיפה
  • {20.06.18}"המרצה ענייני מובן וברור "
  • {20.06.18}"קורס מעניין"
מכללת מדיאטק ג'ון ברייס – המכללה המובילה למחשבים והייטק , נבחרה זו השנה השביעית ברציפות לבית הספר המקצועי הטוב ביותר ללימודי מחשבים – כך עולה מסקר גאוקרטורפיה, שנערך עבור "המבחן של המדינה", מציגה את הקורס החדש לבדיקות והבטחת איכות תוכנה.

המכללה המקצועית ללימודי מחשבים
אודות קורס בדיקות תוכנה
אודות הקורס
קורס מתקין הבית החכם המלא והמקיף ביותר למתקיני בית חכם בישראל, מבוסס טכנולוגיה אלחוטית המתקדמת בעולם עם שלל של מוצרים משלימים, פתרונות מתקדמים ותמחור תחרותי שמתאים לאחרון הלקוחות בישראל. הקורס מקנה מקצוע חדש בטכנולוגיה המובילה בעולם, ויכולת לספק ללקוחותיכם פתרון מתקדם ורווחי.

פתרון הבית החכם, הנלמד בקורס, מבוסס טכנולוגיה אלחוטית (Z-Wave/Wifi/RF ) אשר מאפשר התקנה בבתים מגורים\משרדים ללא תכנון או תשתית מוקדמת. כל מוצרי הקורס מאושרים מכון התקנים\משרד התקשורת, כך שניתן באופן מידי להטמיע פתרונות אצל לקוחותיכם.

עם כניסתה של טכנולוגיה אלחוטית לשליטה ובקרה על מוצרי חשמל בבתים ומשרדים, עומדת ישראל כיום בפני מהפכה אשר מביאה את הבית החכם לביתו של כל אחד מאיתנו, ובמחירים שלראשונה נמצאים בהשיג ידם של כולנו. הרכיבים השונים לבית החכם מאפשרים שליטה על תאורה, מיזוג, תריסים, דודי מים חמים, מכשירים חשמליים בבית ועוד. כל הרכיבים מנוהלים ע"י בקר מרכזי אשר מבצע הפעלה חכמה לפי תרחישים, לוחות זמנים קבועים, או תנאים וצרכים כפי שנקבעים ע"י הלקוח.

בנוסף, עם שילוב של חיישנים (סנסורים \ גלאים) שונים במערכת הבית החכם, ניתן גם לבנות ולהגדיר תרחישים מתקדמים וחכמים יותר, כגון שליטה על תאורה בהתאם לתנועה בבית, שליטה חכמה על טמפרטורה בבית, ואף ליישם מערכות התראה על כניסה בלתי מורשית לבית.

מתקין בית חכם צריך להכיר את שלל הפתרונות הקיימים כיום בישראל. הקורס ילמד אתכם להבין את צרכי הלקוחות, להתאים ותמחר פתרון וכך גם להתקין ולהטמיע את הפתרון הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר ללקוחותיכם.

קורס המתקין בית חכם יבוסס בעקרו על בקר ורה אדג' הפועל בטכנולוגית Z-wave בתדק 916MHZ בישראל. הבקר הינו מהבקרים המתקדמים והנמכרים בעולם, עם תאימות מלאה לכ 1200 רכיבים שונים, המשווקים ע"י יבואנים בישראל.

כל משתתף בקורס יקבל בקר VeraEdge בשווי 999 ₪ + שני רכיבי בית חכם (חיישן \ שקע)
מטרת קורס בדיקות תוכנה
מטרת הקורס
הקורס ילמד אתכם את כל הידע הנדרש – החל מהקדמה בתחום חשמל ותקשורת נתונים, דרך תיאוריה, תכנון, תמחור ושיווק, ועד להטמעה בפועל של פתרונות תאורה, מיזוג, תריסים, דוד חשמל (בוילר), חיישנים, בטחון ובטיחות, נגישות, מולטימדיה, וחיבור למערכות שליטה קוליות – תוכלו באופן מיידי לספק ללקוחותיכם בית ישראלי חכם יותר, ובמחיר משתלם.
ca קהל יעד
קהל יעד

כל מי שרוצה לרכוש מקצוע ועיסוק חדש בהתקנה של מערכות שליטה ובקרה לבתים, דירות ומשרדים. כל מי שעוסק בתחומים משיקים (מערכות אזעקה, אינטרקום, מצלמות, חשמל, התקנת מערכות מדיה ועוד..) ורוצה להתרחב לתחום הנמצא בתחילת הפריחה בשוק הישראלי.

תנאי קבלה קורס פיתוח אפליקציות
דרישות קדם
» ידע בסיסי בחשמל ואינטרנט.
» חוש טכני וגישה טכנולוגית מתקדמת
» מומלץ אך לא נדרש: ניסיון קודם בתחום התקנת מערכות חשמל מתח נמוך
היקף קורס פיתוח אפליקציות
מבנה והיקף מסלול הלימודים:
היקף המסלול הנו 40 שעות , עפ"י התכנית הבאה:

קורסי בוקר נלמדים 3 פעמים בשבוע בין השעות 9:00 ועד 16:00.

קורסי ערב נלמדים פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30, בימי שישי הלימודים מתקיימים בין השעות 9:00-13:00.

במידה ובימי הלימוד אשר נקבעו מראש, יחולו חגים ומועדים, הלימודים יתבטלו.
לוח חופשות עדכני יחולק לסטודנטים טרם החופשה.
תוכנית הלימודים
כללי - בית חכם
סקירת בקרים
הפעלת רכיבים
התקנה בקר שלב ראשון
הגדרת אוטומציה ותרחישים
אמצעי בקרה וניטור מרוחקים
פתרונות נוספים
סקירת ספקים \ שחקנים בתחום
מחירי מוצרים
ספקים ויבואנים בארץ
מודל תמחור ללקוח קצה
חוזה \ שירות \ תמיכה
התאמת פתרונות
מערכות שליטה קולית - אלקסה \ גוגל הום
RASPBERRY
תכנות מתקדם
ממשקים \ API REST HTTP
תוספים ואינטגרציה
קידוד ופיתוח מתקדם באמצעות PLEG \ LUA סקירה
56330 מק"ט
חזרה לראש העמוד


 

 
צור קשר שירות לקוחות מפת האתר דרושים כנסים סניפים שירותים אודות דף הבית
Sun