logo jbmd   0747600700 
0747600700 

ייעוץ והכוונה

התואר ההסמכה והבידול CMT

ייעוץ והכוונה למתעניינים – בחירת כיוון מקצועי לעתיד

מתלבטים מה ללמוד והיכן? אתם לא לבד! רבים כמוכם מחפשים כיוון מקצועי לעתיד תעסוקתי מוצלח.
בעידן בו אינספור אופציות ללימודים, חשוב מאוד ללמוד בקורס שיוכל לקדם אתכם על פי היכולות הטבעיות שלכם או על סמך המיומנויות שרכשתם בעבר, כך שתוכלו למקסם בפועל את הביצועים המקצועיים שלכם במקצוע מבוקש ורווחי בתעשייה ולא תבזבזו זמן או כסף על מקצוע שאינו מתאים לכם.

בחירת כיוון מקצועי לעתיד

מכללת מדיאטק ג'ון ברייס מציעה לכם שירותי ייעוץ והכוונה אישיים ללא עלות, כצעד ראשון וחיוני בדרך לעתיד מקצועי טוב יותר. שירותי ייעוץ והכוונה כוללים ראיון אישי, שיחת הכרות, סיור במכללה ואף מבחני התאמה לאבחון מדויק יותר של הקורס המועדף על פי פרופיל המועמד. יועצי לימודים וקריירה של המכללה ינווטו אתכם לאפיק המקצועי הנכון עבורכם מבין מבחר האופציות הקיימות בתעשיית ההייטק.

איך זה עובד?

התואר ההסמכה והבידול CMT

פגישה עם יועץ קריירה – לשמוע על הזדמנויות לקריירה בהייטק

נבחרת יועצי לימודים וקריירה של מכללת מדיאטק ג'ון ברייס מחכים לכם. באווירה נעימה במכללה, תוכלו לגשת לראיון אישי עם יועץ קריירה המכיר את כל הקורסים, דרישות ותנאי הקבלה, הסילבוס של הקורס וכן את הפרמטרים להתאמה ואת הביקוש לקורסים בשוק העבודה. על סמך הכישורים של המועמד תוך שיחה ובדיקה של שאיפותיו המקצועיות, יוכלו יועצי הקריירה להציע לכם את מסלולי הלימוד האפקטיביים והרלוונטיים ביותר.

קבוצת יועצים

לדוגמא: אם יש לכם רקע בתוכנה אפילו ברמה בסיסית של בניית אתרי WordPress ידידותיים, יתכן ויתאים לכם ללמוד קורס וובמאסטרים לניהול אתרים בעוד אם הנכם בעלי רקע בתמיכה טכנית אפילו בשירותי תמיכה טכנית של מוקדי לקוחות שונים, יתכן ויעניין אתכם קורס ניהול רשתות של מייקרוסופט או אבטחת מידע סייבר שנחשבים לקורסים יוקרתיים ונחשקים בתעשייה.

מתלבט מה ללמוד אם אין לכם ידע או ניסיון קודם משירותכם הצבאי או עבודות קודמות, תוכלו לקבל מידע של ייעוץ והכוונה מיועצי הקריירה על קורסים על פי הכישורים שלכם, למשל, נטייה אומנותית ומשיכה לעיצוב יכולה להיות מתורגמת להצלחה בקורס עיצוב גראפי או עניין בקריירה בשיווק באינטרנטי מתחילה בקורס קידום אתרים שמשלב אסטרטגיות שיווק אינטרנטיות שונות.
יועצי הקריירה יחפשו גם את מסלול ניהול הקריירה הנכון עבורכם, כך למשל, אם תתחילו ללמוד עיצוב גרפי תוכלו להתקדם בהמשך למאפייני UX או מטכנאי טאבלט וסמארטפון, אחרי שתרכשו בקורס ידע טכני בסיסי תוכלו להמשיך לקורסי המשך בעולם התוכנה וכדומה. לפעמים הדרך לקריירה עוברת מספר קורסים להתמקצעות.


התואר ההסמכה והבידול CMT

מבחני התאמה לאיתור מסלול הלימוד המתאים ביותר

מבחני התאמה למסלוללצורך התאמה מקסימאלית בין המועמד לקורס המבוקש, תוכלו לעבור ללא עלות מבדקי התאמה שונים כדי לוודא את ההתאמה ביניכם למסלול הלימוד המבוקש.

המבחנים מאופיינים בשיטת בדיקה אמריקאית ובוחנים ידע טכני בסיסי הנדרש להצלחה בקורס, ידע בשפה האנגלית ועוד פרמטרים בהתאם לקריטריונים השונים להצלחה במסלול הלימוד. במידה והתגלה פער בין הידע הדרוש באנגלית לרמה הבסיסית הנדרשת לקבלה לקורס, תוכלו לעבור קורס אנגלית כהשלמה לקורס ובמידה והתגלה פער בין השליטה הטכנית הקיימת לזו הרצויה, תוכלו להתחיל בקורס טכני בסיסי ולהמשיך לקורס טכני מתקדם יותר.


מבחני התאמה למסלולכמו כן, ניתן לגשת לקורסי אדם מילוא ללא עלות הבוחנים ידע בתחומים שונים ומסייעים הן בקבלת החלטות נכונה והן בחיזוי הסיכויים להצלחה בקורסים.

בכל מקרה, עם התוצאות תוכלו לדעת מה עליכם לעשות כדי לשפר את נקודת ההתחלה שלכם בקורס במידה ולא נמצאתם מתאימים כרגע לקורס מסוים.

בג'ון ברייס עושים את כל המאמצים הנדרשים כדי שתלמדו מה שמתאים לכם ומה שמעניין אתכם מבין היצע הקורסים.
התואר ההסמכה והבידול CMT

הכרות מקדימה עם המכללה

פגישת ייעוץ והכוונה תאפשר לכם לבקר גם במוסד הלימודים ולהכיר אותו לעומק.
מדוע חשוב לבקר במוסד הלימודים המבוקש לפני שבחרתם בלימודים?
כדי לספוג את האווירה, להכיר את הסגל המקצועי, לשוחח עם סטודנטים או בוגרים, לבחון את כיתות הלימוד המודרניות, את הציוד המתקדם וכך לדעת מראש שאתם במוסד לימודים מקצועי ובידיים הטובות ביותר.


 

 
צור קשר שירות לקוחות מפת האתר דרושים כנסים סניפים שירותים אודות דף הבית
Sun