logo jbmd   0747600700 
0747600700 
הכשרת מומחה BI בסביבת SQL Server 2014
אודות קורס BI
אודות התחום
Business Intelligence הינו אחד התחומים בלעדיו ארגון לא יכול לשרוד בתנאי השוק של היום. BI /בינה עסקית הינו תחום העוסק בגיוס כלל משאבי הארגון, לטובת שיפור הפעילות העסקית. התחום חולש על כלל מחזיקי התפקידים בהיבט הארגוני, על כלל מערכות המידע בהיבט הטכנולוגי ועל התהליכים העסקיים בהיבט העסקי, ומייצר אינטגרציה מלאה על כלל הפעילות העסקית של הארגון. לצורך יישום מנגנוני הטיפול במידע הארגוני, אנו משתמשים בכלים טכנולוגים, המסייעים במימוש תהליכי הבינה העסקית בארגון. עולם ה- BI מכיל מתודולוגיות סדורות לגבי יישום הפרויקט בארגון. ליישום מתודולוגיות אלו קיימים כלים טכנולוגים רבים בשוק. מיקרוסופט, כספקית תוכנה מובילה בתחום המחשוב, מספקת סוויטת מוצרי BI רחבה, הכוללת כלים לכל שלבי פרויקט ה- BI ומחוצה לו, דרך רכיבי תשתית שרתים, מערכות הפעלה וכו'. גרסת Microsoft SQL Server 2014 הינה גרסה פורצת דרך בתחום ה- BI . גרסה זו מכילה מגוון רחב של כלים, ליישום מתודולוגיות הפרויקט. יתרונה הגדול של מיקרוסופט בתחום, הוא מגוון הכלים, היכולות והפתרונות לכל צורך ולכל דרישה בתחום מסדי הנתונים והבינה העסקית, וחיבורם לנתוניו העסקיים של הארגון. הטכנולוגיות המתקדמות ב- SQL Server 2014 מסייעות להפחית את העלות הכוללת של הבעלות (TCO) ולשפר את יעילות הארגון, באמצעות ניהול נתונים בארגון ובינה עסקית.
ראש העיר המיתולוגי של ניו יורק כאשר רודולף ג'וליאני, ראש העיר המיתולוגי של ניו יורק, נכנס לתפקידו והחל לעשות סדר בעיר, הפעולה הראשונה שביצע הייתה שילוב מערכת בינה עסקית בעבודה השוטפת. בכל ישיבה עם האחראים על הביצוע בעיר הוא הסתמך על המערכת כדי לקבל תמונת מצב אמיתית, לחקור את הגורמים השונים למצב, ולבחון את התוצאה האמיתית של פעולות שננקטו.


חדש וייחודי! לתלמידים במסלול: Microsoft DreamSpark - מנוי רשמי מורשה למגוון עצום של כלי פיתוח, תוכנות, מערכות הפעלה לשרתים ואפליקציות מתקדמות מבית מיקרוסופט לכל תקופת הלימודים.
למה ללמוד בחיפה?
מדוע ללמוד דווקא במכללת מדיאטק ג'ון ברייס – שותפת ההדרכה של מיקרוסופט
שותפת ההדרכה של מיקרוסופטהלימודים לתואר במכללה רשמית של מיקרוסופט נערכים במתקני לימוד מודרניים המאושרים ע"י מיקרוסופט. ההדרכה מתבצעת באמצעות מערכות הדרכה מודרניות, בכיתות מאובזרות, בשילוב ערכות לימוד דיגיטליות מקוריות מבית Microsoft עם ערכות ייחודיות של "מטריקס הדרכה", במרכזי הדרכה מוסמכים Microsoft CPLS – Certified Partner For Learning Solutions . המרצים הנם מהנדסי מערכות בכירים בעלי ידע וניסיון שטח רב ומוסמכים ע"י מיקרוסופט כמרצים מוסמכים MCT – Microsoft Certified Trainers.

במרכזי ההכשרה המוסמכים תוכל למצוא גם שעורי הכנה לבחינות, פרויקטים משלימים כחלק מתכנית הלימודים, שעורי תרגול מונחי מרצה, מרכזי בחינות בינלאומיים שם תוכל לעבור את בחינות ההסמכה ולקבל את התעודה היוקרתית.

יוסי שרון מיקרוסופט Mediatech John Bryce College הינו השותף היחיד המחזיק בהתמחות Learning (שותפת הדרכה) באזור הצפון.אודות קורס BI בחיפה
אודות הקורס
המשתתפים בקורס ילמדו באופן מעמיק אודות מגוון הטכנולוגיות, הכלים השונים והפתרונות המסופקים בגרסת 2014, כמו גם השדרוג שהתבצע בגירסת 2016. הקורס כולל העמקה ביכולות מפתח רבות, כולל בנייה מהירה של יישומים, על-ידי שיפור יעילות ומהירות הפיתוח; יכולות ניהול שונות כולל אבחון; התאמה וקביעת תצורה אוטומטית, לצמצום עלויות התפעול, תוך הפחתת הצורך בתחזוקה וניהול כמויות גדולות מאוד של נתונים בקלות; זמינות גבוהה להבטחת המשכיות עסקית והגנה מפני טעויות אנוש, אבטחה, ניטור ושיפור ביצועים; וכן בינה עסקית והשגת תובנות עמוקות יותר, מתוך נתוני הארגון, באמצעות ניתוח ודיווח משולבים ומקיפים לצורך קבלת החלטות משופרת. במסגרת המסלול, בצמוד למתודולוגיית ה- BI, ילמדו כלים טכנולוגיים למימוש אסטרטגיית ה- BI, וביניהם: SSIS / SSAS / SSRS.

המסלול משלב מודול לימוד על פתרונות הבינה העסקית (BI) של SAP Business Objects, שמספקים יכולות BI מקיפות ורחבות, אשר יעצימו את המשתמשים ויסייעו בהפקת החלטות יעילות ומושכלות. זאת, בהתבסס על ניתוחים ונתונים אמינים. הודות לפתרונות רבי העוצמה של SAP Business Objects, יוכלו המשתמשים, מכל מחלקות הארגון, לגשת, לשנות, לנתח, לנווט ולשתף מידע. המסלול כולל שיעור מעשי בבניית עולמות Business Objects, באמצעות Information Design Tool.
מטרת קורס bi בחיפה
מטרת הקורס
הקניית ידע וכלים לעיסוק בתחומי היישום ופיתוח מערכות BI בסביבת מיקרוסופט ברמה המאפשרת פיתוח עצמאי יעיל ואיכותי העומד בקריטריונים ובנהלי הפיתוח המקובלים. משתתף אשר יסיים את הקורס יוכל לתרום לפיתוח מערכות BI במסגרת הפנים ארגונית ולהקל משמעותית על תקציבי הפיתוח המוקצים לחברות כמו כן יוכל להשתלב ביתר קלות בשוק העבודה באחת מחברות היישום של מערכות BI.
יחודיות קורס bi בחיפה
יחודיות הקורס
מסלול ייחודי זה נבנה בשיתוף פעולה של צוות מקצועי המורכב מטובי המומחים בתחום BI, בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בהדרכה
צוות המרצים: המסלול מועבר ע"י אנשי מקצוע בתחום, בעלי ניסיון מעשי והדרכתי. כל המרצים משמשים במקביל בתפקידי BI, בחברות מובילות בישראל.
אסף רבי – מנהל מקצועי לתחום BI בג'ון ברייס הדרכה, הינו מוותיקי תחום ה-BI בארץ. בארבע השנים האחרונות, אסף הינו הבעלים והמנכ"ל של חברת SenseOr המתמחה ביישום מערכות מורכבות של בינה עסקית בארץ ובאירופה. אסף מוביל את החברה בהיבט אסטרטגיה, טכנולוגיה ומקצוענות תוך יישום הנ"ל בפרויקטים אצל לקוחות. אסף מביא עמו ניסיון של כ15 שנה בתחום עם יישום של למעלה מ-40 פרוייקטי BI מגוונים בהיבטי מורכבות עסקית, נפחי נתונים וטכנולוגיות.


היקף הקורס BI בצפון
מבנה והיקף מסלול הלימודים:
 • 440 שעות לימוד (320 שעות פרונטליות ו-120 שעות עבודה על פרויקט) סה"כ 64 מפגשים
 • לימודי ערב מ- 17:30- 21:30, שני מפגשים שבועיים
 • משך כל מפגש - 5 שעות אקדמיות
 • הלימודים אינם מתקיימים בחגים ומועדים. לוח חופשות עדכני יחולק לסטודנטים.

  הערה חשובה:
  בנוסף לשעות הלימוד הפרונטליות, במהלך כל תקופת הקורס נדרש תרגול אינטנסיבי בבית לשם הטמעת החומר הרב שנלמד בכיתה. יש לקחת בחשבון השקעה של כ- 20 שעות שבועיות עבור הקורס ככלל.
 • מטרת קורס bi בצפון
  יתרונות המסלול
  המסלול מתמקד בטכנולוגיה העדכנית והנפוצה ביותר בשוק בגרסתה החדשה Microsoft SQL Server 2014. הקורס פותח כמענה לביקוש מצד התעשייה ומשלב את הפרויקט המעשי העדכני והחדשני ביותר, המשקף פרויקטים אמיתיים בתעשייה. הקורס מסייע להתכונן להסמכה של מיקרוסופט בתחום BI - MCSE: Business Intelligence. בעלי ההסמכה מוכיחים שבידם הכישורים הנחוצים לתכנון, פיתוח, בדיקה ופריסה מוצלחת של מערכות תוכנה מורכבות הכוללות בסיסי נתונים, תקשורת, שירותים וממשקי משתמש. על מנת להצליח במבחני הסמכה על הבוגר להשלים את הידע הנדרש ובהתאם לדרישות של חברת מיקרוסופט. המסלול משלב למידת כליBI נפוץ SAP Business Objects הקורס משלב מודול Big Data Analytics – אוסף של הטכנולוגיות והכלים החדשים של Big Data המאפשר לנתח את מגוון הנתונים וגם בזמן אמת.

  » מסלול זה משלב פרויקט מעשי המדמה סביבת ארגון ממוחשבת אמיתית ומקנה לבוגרים ניסיון מעשי ביישום המערכת, ניהולה, תמיכה וטיפול בסביבה. ניסיון מעשי זה מקנה יתרון רב בקליטה בעבודה.
  » מחלקת השמת הבוגרים של ג'ון ברייס הדרכה עומדת לרשות התלמידים בסיום הקורס ומכוונת אותם לקראת תהליך חיפוש העבודה. הסיוע כולל קיום סדנאות קו"ח, ליווי בכתיבה נכונה של קו"ח ושליחת קו"ח מתאימים לחברות עימם אנו בקשרי עבודה. המכללה מעניקה סיוע ללא עלות נוספת לתלמיד במציאת עבודה בהתאם לתקנון..
  קהל יעד קורס BI בצפון
  קהל יעד
  אנשים המעוניינים להשתלב בעבודה בסביבה המתקדמת של Microsoft SQL Server 2014/2016 ולהתמחות בפתרונות ה- Business Intelligence הייחודים של גרסה זו ובניהם:
  • הנדסאים ובוגרי אוניברסיטאות בעלי רקע בעולם מערכות המידע (תעשיה וניהול / מנהל עסקים / מימון / כלכלה / אנליסטים)
  • אנשי מערכות מידע, תכניתנים, מנהלי תשתיות, ומנתחי מערכות המעוניינים להתמחות בטכנולוגיית מיקרוסופט

  השתתפות בקורס מחייבת מעבר בחינת התאמה של אדם מילא.

  דרישות קדם לקורס BI בחיפה
  דרישות קדם
  » מילוי שאלון אישי וקורות חיים.
  » מעבר מבחן כניסה הבוחן את הרקע.
  » רקע בעבודה עם בסיסי נתונים, הכרות בסיסית עם SQL מהווה יתרון משמעותי.

  הערות חשובות:
  הקורס הינו קורס טכנולוגי מאוד וברמה גבוהה ביותר. הוא מיועד לאנשים בעלי רקע טכנולוגי וניסיון בעבודה עם בסיסי נתונים.
  אנשים ללא רקע או גישה טכנולוגית טובה המצטרפים לקורס ההסבה יצטרכו להשקיע תשומות רחבות במיוחד בחודשים הראשונים.
  חומרי לימוד BI בצפון
  חומרי לימוד
  כמכללה החדשנית בצפון, מכללת מדיאטק ג'ון ברייס מספקת ללומדים חומרי לימוד בפורמט דיגיטאלי. היתרונות בחומרי לימוד דיגיטליים: זה נוח, זמין, עדכני וירוק. ניתן לקרוא מהמחשב האישי, מהסמארטפון או מהטאבלט.
  תעודת סיום קורס BI בחיפה
  תעודת סיום
  על מנת להיות זכאי לקבל תעודות גמר של הקורסים ושל המסלול יש לעמוד בדרישות הבאות:
  » נוכחות ב 80% מן המפגשים לפחות.
  » נוכחות ב-80% משיעורי תרגול לפחות.
  » מעבר בהצלחה של מבחנים פנימיים.
  » הגשת פרויקט גמר ומעברו בהצלחה.

  תעודת הסמכה מטעם ג'ון ברייס - מדיאטק הייטק 


  מבחני התאמה - אדם מילא
  אדם מילא מבחן התאמה
  אדם מילא מבחן התאמה אנו בג'ון ברייס מדיאטק הייטק מקפידים על הסטנדרט הגבוה ביותר במיון מועמדים למסלולי ההכשרה בתחומי הפיתוח ומציעים לכם ללא כל תשלום או התחייבות תהליך מדוקדק של בחינה והתאמה ללימודי הייטק ומחשבים.

  הבחינה פותחה ידי אדם מילא - החברה המובילה והגדולה בישראל בתחום משאבי האנוש ובעלת ניסיון של למעלה מחמישים שנה בגיוס כוח אדם, באבחון, השמה, פיתוח וייעוץ לעובדים ולארגונים בארץ ובעולם.

  מטרת המבחנים הממוחשבים של מכון אדם מילא הנה להעריך התאמת המועמד למסלולי הלימוד והקריירה השונים ולכוון אותו בכיוון הנכון. הבחינה נועדה לבחון יכולות וידע בתחומים שונים.

  הנושאים הנבחנים:
  - סדרות צורניות.
  - לוגיקה מילולית.
  - טורים חשבוניים.
  - יכולת מרחבית.
  - סגנון ביצוע.
  - אנגלית.

  בהצלחה לכל הנבחנים!

  תכנית לימודים קורס BI
  תכנית הלימוד של המסלול
  1 Information Systems & Databases Preparation
  2 Querying Microsoft SQL Server 2014
  3 Implementing a Data Warehouse with Microsoft SQL Server 2014
  4 Implementing Data Models and Reports with Microsoft SQL Server 2014
  5 Designing and implementing End to End BI solution with Microsoft SQL Server 2014
  6 עיצוב פתרונות שירות עצמי לבינה עסקיתUpgrade Skills to SQL Server 2016
  7 Power BI +R language fundamentals
  8 Big Data Analytics, integration of Big data systems to Classic BI models (Mongo DB)
  9 SAP Business Objects


  מק"ט הקורס 49103


  חזרה לראש העמוד


   

   
  צור קשר שירות לקוחות מפת האתר דרושים כנסים סניפים שירותים אודות דף הבית