logo jbmd   0747600700 
0747600700 
שלומי שרמן – קורס רשתות
15.03.2016
המכללה מאוד נוחה להגעה, הן בתחבורה ציבורית והן בתחבורה פרטית. המרצים טובים ונוח לשוחח עימם, הם בעלי ניסיון עשיר ומגוון.
יש מגוון רחב מאוד של קורסים, הניתנים במחיר סביר. בסך הכל, נהניתי מאוד מהשהייה שלי בג'ון ברייס, ואני בטוח אקח קורס נוסף.
כץ פרדי - מנהל יחידה לק"נ
לכבוד מר הרמן ערן מדריך מחשבים מכללת מדייאטק הייטק
הנדון: הבעת תודה והערכה בשם הנהלות בתי הספר, מדריכים ותלמידים מהיחידות לקידום נוער – מחוז צפון, אנחנו מודים לך מקרב לב על מאמציך הרבים אשר הושקעו לטובת התלמידים בהטמעת החומר הרב והמעניין של קורס טכנאי מחשבים ורשתות, בצורה מקצועית ומעמיקה.
כמו כן אנחנו מוקירים ומעריכים את אוזנך הקשבת, סבלנותך הרבה והתייחסותך האישית לכל תלמיד בצורה נאה ומקצועית. הצלחת לרתק ולעניין קבוצה של שלושים בני נוער הנמצאים בקבוצות סיכון, גרמת להם להתמיד בנוכחות תוך עמידה עיקשת על דרישות הקורס.
אשריך שזכית לשקם ולקדם את הנוער הזה ע"י פתיחת צוהר מקצועי לכל תלמיד, לשילובו בחיי החברה "וכל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו".
אנחנו מאחלים לך בריאות, אריכות ימים והצלחה רבה בקורסים הבאים.
ניר בן-צור- אחראי מחשוב ובקרה
הנדון : הבעת תודה והערכה גדולה לצוות המורים במכללה רציתי להביע הערכה עמוקה לצוות הנפלא ובפרט לשני אנשים יקרים במיוחד גלית וערן הראשונה שבהם זו גלית כשהגעתי למיון דרך משרד העבודה מנהל המחוז אמר לי כי אין לו שום עיניין לקבל אותי לקורס בעיקבות גילי מי שעמדה על המשמר ברוב תבונתה היתה גלית שהאמינה כי ברגע שיש רצון גדול לשינוי יש סיכוי גדול להצלח ובאמת היא איפשרה לי להתקבל לקורס המיוחל ותמכה בי לאורך כל הדרך וערן שעבר איתי על החומר בפינצטה ולא בחל בשום דרך עמ שאצליח בלימודים ולמרות שהיו רגעים בהם אמרתי כי אני הולך ולא חוזר עדיין לא הרפה ותמך לאורך כל הדרך סיימתי את הקורס המדובר של משרד העבודה שהיה MCSE בהצלחה, והצלחתי להשתלב במקצוע והיום אני מנהל מיחשוב ובקרה של רשת בתי הספר של אמית באיזור הצפון אין לי מילים להודות לסגל המורים שליווה אותי עם בשיחות מוטיבציה ועם במתן מענה לכל בעיה שהייתה לי במהלך הקורס ובל נישכח שנולדה לי ילדה במהלך הקורס ועוד מניעות כהנה וכהנה כל שנותר לי לומר זה תודה מכל הלב הוכחתם כי יש אפשרות לשנות וכי האמונה בהצלחה היא אבן דרך לכול ירבו מורים כמוכם בישראל.
יעקוב בולוס - בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית
ברצוני להודות לך על הלימודים בקורסים :
אלוסטריטור פוטושופ ואינדיזיין אני בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית ולמדתי הרבה קורסים במשך החיים, ללמוד אצלך זה היה חוויה מיוחדת ומה שרציתי להדגיש זה רמת המקצועיות הגבוהה בה את מלמדת כך שחומר הלימוד נספג אצלי ואצל כל התלמידים בצורה נוחה ותמיד קבלנו תשובה מלומדת לכל שאלה
מאחל לך המשך הצלחה בדרכך , והרבה הרבה בריאות
חסן סייף - בוגר קורס מולטימידה
לאלונה המרצה היקרה והמיוחדת
רציתי להודות לך על החוויה הנפלאה שעברתי אחתך במהלך הקורס, על היותך מרצה מקשיבה, נותנת וחייכנית . שמחתי להיות חלק מהקבוצה הנפלאה שאת עומדת בראשה ( למרות שהבטחתי לבוא אך מכיוון שהיתי חולה מאוד נבצר ממני להגיע ולהיפרד ממך בצורה מכובדת ולהודות לך על הכל) לכן אני שוב מודה לך על הכל וחשוב לציין שבנוסף לכלים שרכשנו היתה חוויה ללמוד את הכל איתך
ברוך ויטה - בוגר המכללה
מיכל שלום,
ראשית ברצוני להודות לך על הטיפול ושתפ. ולשלום ברצוני להודות על האופן בו הוא העביר את הקורס בצורה מעניינת לשביעות רצון כל הנוכחים.
הקורס עצמו נגע לדעתי בכל הפרמטרים, וחיזק אותנו בידע שחסר לנו.
גבי גל - בוגר קורס אקסל 2010 למתקדמים
השבוע סיימנו בהצלחה את הקורס במסגרת המכללה שלכם אני , במונחי רכב – דגם אספנות , שנת 1947 הגעתי לקורס ביוזמתי ובממוני , עקב צורך במקום עבודה חדש בו התחלתי לעבוד . כן , הקב"ה מעמידני בנסיון תעסוקתי מאתגר בגילי המופלג מבחינת רקע באקסל , הגעתי לקורס עם רקע ונסיון ברמה בינונית באקסל 2003 ועם היכרות של דייט ראשון עם אקסל 2007 שפר גורלי , ב"ה ובריכת אקסל 2010 למתקדמים אליה קפצתי שייכת למכללה שלכם .

מר יריב הנכבד לאורך כל הדרך , החל משלבי ההרשמה ועד הסיום ממש זכיתי להכיר ולהנות משרותיהם של אנשים מוכשרים ביותר , אדיבים , לבביים , רגישים – ממש שמורת טבע אנושית החל מנטלי , בעמדת המזכירה , דרך אנשי התמיכה הטכנית קוסטה ומייקל בעל החיוך האין סופי , אשר סייעו לי רבות בשעות התרגול והכנת שעורי הבית , אותן בצעתי בכתות שהועמדו לרשותי כי אין לי אקסל 2010 .

וכעת ל" סטארים " העיקריים , Ladies first סמדר צרפתי – אשת חיל אמיתית , יעילה , חכמה ומקסימה שלום דויטש - רב מג בנפלאות האקסל , מרצה בחסד עליון , בנמרצות משולבת עם דרך ארץ ואנושיות מעל הכל עלי לציין את הלבביות הכנה השוררת בקרב כל אנשיכם ועל כך אין ספק מגיע לך צלש , מר יריב הנכבד !
בכל ארגון , בכל אנסמבל – המנצח קובע את שאר הרוח , את הנשמה של המוזיקה , של האנשים העובדים איתו .
תודה רבה לכולכם מקרב לב ! אשריכם שכאלה אתם , אשרינו שיש לנו בחיפה מכללה כמו מדיאטק הייטק !
דפנה שלי - סמנכ"ל משאבי-אנוש פרוטליקס
הנדון: הדרכת VISIO בפרוטליקס

שלום,
רצינו להודות על חווית למידה מועילה ומהנה. תודה על ידע, המיומנות והרצון הטוב לחלוק בו ולתת כמה שיותר. שתי הקבוצות ש"טעמו" את הדרכת ה- VISIO, יצאו עם כלים, טיפים ותובנות בנושאים שנלמדו. כמו שאנחנו יודעים, הדרכה טובה דורשת הרבה מעבר לידע ושליטה בכלי, היא דורשת קודם כל רצון אמיתי ללמד, לתת, להעניק, ובנוסף- יכולות מתודיות והבנה טובה של קהל היעד. אני רוצה להודות על הגמישות והנכונות לפצל את ההדרכה ולהתאים את התכנים בדיוק למה שרצינו. שמרו על האיכות, הנדיבות והמקצוענות נהנינו.
תודה.
מרים טוויזר - בוגרת קורס הכרת יסודות המחשב
3.7.2012
ברצוני להביע את הערכתי למדריך ערן.
ערן העביר לנו קורס בהכרת יסודות המחשב שהסתיים ב- 3.7.2012. ערן גילה סבלנות אין קץ , הקשבה , מאור פנים ונכונות לעזור מכל הלב לכל מי שחפץ בכך. גם בהפסקה ובתום שעות הלימוד נשאר עד אחרון התלמידים שביקש עזרה או ייעוץ .
יישר כח!!!
רביע קדור - סגן מנהל מרלו"ג Office Depot
שלום רב,
כמנהל צוות עובדים אשר תמיד שמחתי לקבל פידבקים חיובים ופרגון עבור העובדים שלי
אני לא מרשה לעצמי לא לציין לשבח את עבודתה של היועצת ליזי הרצקוביץ (מקווה שאייתי את השם נכון )
אשר נכחתי אצלה לקבלת ייעוץ והכוונה וזכיתי ליחס מעולה ומקצועיות ראויה לציון.
אז יישר כח,
וכל הכבוד!
לב בעז - בוגר קורס טכנאי סמארטפון
היי דניאל,
התחלתי לעבוד היום בקינגפון בצומת צבר- קרית ביאליק.
יש שם טכנאי שמכשיר אותי ויש עוד הרבה מה לילמוד בנושא
אבל הבסיס שרכשתי בעזרתך עוזר לי מאוד
תודה על המלצות החמות הם בוודאי יעזרו !
דניאל אין כמוך
עדי מקל - ראש מינהל הרווחה
שלום רב,
הנדון: תרומת מחשב למשפחה עולה חדשה ממרוקו
ברצוני להודות לך מקרב לב על תרומתכם לגב' שירה ריאן ולבנותיה שהובאו ארצה ממרוקו במסגרת התוכנית "אבודים" של צופית גרנט. תרומת מחשב זה, תסייע ותשמח מאוד משפחה זו.
סקול דנה - בוגרת קורס קידום אתרים
שלום רב,
עם סיום חלקו בתוכנית הקורס, ברצוני להודות למר לוי יוסי על ההרצאות המרתקות, אשר העביר בקורס " קידום אתרים ומדיה חברתית" שבמכללה.
מעבר להיותן מרתקות, יוסי העביר אותן עם המון עניין, סבלנות, מקצועיות, אכפתיות ודאג להעניק טיפים רבים מניסיונו העשיר.
יוסי, קבל את תודתי הענקית.
כן ירבו מרצים כמוך.
 
 
 
 


 

 
 
צור קשר שירות לקוחות מפת האתר דרושים כנסים סניפים שירותים אודות דף הבית