logo jbmd   0747600700 
0747600700 
איציק ערוסי - קורס QA
13.12.2018
אורלי היא אולי המרצה הטובה ביותר שפגשתי ואני בטוח ששאר הכיתה רואה את הדברים בדיוק כמוני, אורלי מרצה מדהימה מהסוג שמציבות את הרף הרבה הרבה למעלה מעל השאר, פשוט מדהים לראות איך משיעור לשיעור אנו צוברים תאוצה. לשבת ולהקשיב לה זה בדיוק הממתק של ראשון ורביעי שהכיתה כל כך חיכתה לו. המקצועיות, הידע האדיר, ההומור המשובח ויש לומר אף תחושת השליחות שבתפקיד הופכים את השיעורים איתה לחוויה בלתי פוסקת של ידע ולתחושה אמיתית של חוויה לימודית מהנה ומעשירה.
גם אני שבשבועות האחרונים מגיע לכיתה עייף בכוחות אחרונים ועם ריכוז ששואף לאפס תמיד אבל תמיד מקבל יחס סבלני מקצועי ואכפתי.
לאורלי יש את היכולות לדעת להתאים את רמת הלימוד לכל תלמיד ותלמיד בצורה פרסונלית ומושלמת, מדהים לשבת בתוך כיתה של 20 תלמידים ולהרגיש כאילו אני יושב בשיעור פרטי. כיף מאוד לגלות כמה חשובה לה העובדה שכולנו ניישר קו עם החומר, היא אולי המרצה היחידה שפגשתי שיכולה לחזור על החומר שוב ושוב, כל פעם בטונא'ז שונה ומתובל באנלוגיות חדשות ונהדרות שגורמות גם למתקשים בנינו להפוך את הלימוד לחוויה של ממש.
אני יכול לומר בוודאות שאחרי התפנית המרעננת הזו בשיעורי הג'אווה חל שינוי תפיסתי ענק בכיתה לגבי מכללת ג'ון ברייס, אני באופן אישי וכך אני מאמין גם שאר הכיתה, יודעים כי במהלך השיעורים איתה הפכנו לשגררים החדשים של ג'ון ברייס.
יישר כוח גדול !
ניר טלאור - קורס רשתות
11.07.2017
כשהתחלתי את קורס ה-MCSA באוגוסט 2014 בסניף הצ'ק פוסט של מכללת ג'ון ברייס לא האמנתי שיצא מזה משהו. מה כבר יכול לתת לי קורס של שלושה חודשים? האם זה באמת מקצוע? שער לתחום חדש ומבוקש?
עם הספקות הללו התחלתי את תהליך הקליטה במכללה. חלק מהספקות נעלמו מיד, כשנכנסתי לבניין ופגשתי את יועצי הלימודים של המכללה. המקצועיות, החום והיחס האישי והיעיל הרגיעו אותי קצת. במסגרת ההתנהלות מולם הוסבר לי שהמכללה אחראית ללוות אותי גם לאחר הקורס, במשימה המפרכת של מציאת מקום עבודה. נכנסתי למהלך הקורס וסיימתי אותו בהצלחה. במקביל לצוות המקצועי החלו ללוות אותנו גם בנות מח' הגיוס ההשמה ומשאבי האנוש. כל בעיה שהפנינו אליהן, קטנה כגדולה טופלה. כל טענה קיבלה התייחסות. עוד לפני סיום הקורס התחלתי לחפש עבודה במקצוע. נעזרתי בכל הגורמים האפשריים וכמובן שפניתי גם למח' ההשמה והגיוס של המכללה בראשות גלית ארגמן.
כאן ציפתה לי הפתעה נעימה, בדמות ההבטחה ההיא מתחילת התהליך שלא האמנתי שתתממש ודווקא התממשה. לאחר סדנה מרתקת על נושא חיפוש ומציאת מקום עבודה שהעבירה גלית ועם סיום הקורס, התחלתי לקבל דרכה הצעות עבודה. אלה לא היו הצעות עבודה רגילות. היה מדובר בהצעות שהתקבלו רק לאחר שגלית ועוזרותיה איפיינו את הצורך של הלקוח, חיברו אותו עם ההיכרות שלהן איתי ברובד המקצועי והאישי, והעבירו את הנתונים אליו עם "חותמת" המכללה. חיפוש עבודה הוא עיסוק סיזיפי, מתיש ומייאש המחייב סבלנות ותנועה מתמדת, וכטכנאי מחשבים עם אפס ניסיון לא היה פשוט לאתר משרה עבורי.
גלית הצליחה למרות כל זאת, ואני נכנסתי לעבוד במשרה הראשונה שלי בתחום. כעבור שנה וחצי הרגשתי שמיציתי את המשרה והחלטתי להתקדם הלאה. חזרתי לחיפוש עבודה וחידשתי את הקשר עם המכללה ועם גלית. וכיום, שוב בזכות הההכוונה, הליווי הצמוד והמסור של גלית ושאר בנות המחלקה והחיבור הנכון שעשו ביני לבין המעסיק וצרכיו, אני מסיים שנה ראשונה במקום עבודתי החדש. במשרה שהיא מבחינתי משרת חלומותיי. ההבטחה שקיבלתי כשנכנסתי בשערי המכללה לפני שלוש שנים קוימה במלואה. מכללת ג'ון ברייס הקנתה לי מקצוע וסייעה לי במציאת מקום העבודה המתאים עבורי במקצוע שרכשתי. על כך אני, ניר טלאור - תומך מחשוב ו-IT במדור תמיכת משתמשים בטכניון, אסיר תודה.
רותם לוי - קורס רשתות
11.07.2017
הנני בוגר קורס Mcse – ניהול רשתות מבית מיקרוסופט הגעתי לקורס ללא ידע מקדים כלל בתחום. השלב הראשוני בקורס היה הגדרת מונחים בסיסיים, התשתית לשפה המשותפת בקורס שאנו הולכים ללמוד. התחלנו את הקורס עם המרצה סאמר, העביר את החומר במקצועיות ואדיבות תוך מתן תשומת לב לשאלות ובעיות שונות. לאחר חלק המבוא, הגיע דמיאן. מרצה מקצועי, אדיב ובעל ידע ורצון רב לעזור ולקדם את תלמידיו. גם כיום, כמה חודשים אחרי סיום הקורס, אנחנו עדיין בקשר והוא שמח לייעץ ולעזור בכל עת.
היתרון הגדול של הקורס הוא שילוב הלימוד העיוני והמעשי, לאחר כל פרק חדש בספר, כל לימוד על מערכת חדשה, הקמנו את המערכות בעצמנו וראינו בעיניים ממש איך זה עובד פרויקט אמצע – העמיד אותי ממש אל מול הידע שרכשתי בקורס, הכין אותי רבות והראה לי מה בדיוק אני יודע ומה לא, ולא שאני לא יודע – איך אני לומד את זה לבד לקראת סוף הקורס הגיע מרצה אחר, אבי. מרצה מקצועי בעל ידע רב, ענה בהרחבה ובעומק רב על כל שאלה שנשאלה הוא ליווה אותנו בפרויקט הסיום, שם דגש רב על המציאות בשטח – על ארכיטקטורת הרשת, להבין מי נגד מי ומה יותר טוב והכי חשוב לדעת לחבר את הכל ביחד ליווה אותנו בפרויקט הסיום בצורה מקצועית מאוד
*מכללת ג'ון ברייס מעסיקה מרצים מקצועיים, אדיבים אשר עושים זאת מתוך שליחות. צורת לימוד כזו מגדלת דור חדש של צעירים מקצועיים וטובים יותר. בסיום הקורס , מחלקת ההשמה של המכללה דאגה לי ללא הפסק לתעסוקה – בכדי לגבש ניסיון מקצועי בשטח וכיום, אני עובד באחת החברות שהמכללה הפנתה אותי אליהם אני מודה רבות למכללה על היחס החם , ובהחלט אמשיך ואעבור את הקורסים הבאים שלי במכללה שירות מקצועי ואדיב
שניר דנינו – קורס רשתות
07.07.2017
אפתח ואומר שהתחלתי את דרכי במכללה בשנת 2012 בקורס MCITP . הקורס היה ברמה גבוהה מאוד! מקצועי ומלמד, ובהחלט נתן לי כלים להכנס לתחום ה IT ולהתחיל בקריירה שלי. בסיום הקורס המשכתי לקורס נוסף CCNA, גם הוא במכללה, ולסיום בשנה האחרונה סיימתי קורס הגנת סייבר בניצוחו של אורי שמאי. סגל המרצים מהמקצוענים בתחום ומוכנים להעביר את כל הידע שברשותם להצלחת הסטודנטים. אורי שמאי ואיימן חורי בפרט, העבירו את הקורס בצורה המקצועית ביותר ועל הצד הטוב ביותר, עזרו ונתנו טיפים וכלים להצלחה בתחום, בהחלט לא מובן מאליו. אין שום ספק שאחזור לקורס נוסף שיעשיר את הידע ויעזור לי להתפתח בקריירה
שלומי שרמן – קורס רשתות
15.03.2016
המכללה מאוד נוחה להגעה, הן בתחבורה ציבורית והן בתחבורה פרטית. המרצים טובים ונוח לשוחח עימם, הם בעלי ניסיון עשיר ומגוון.
יש מגוון רחב מאוד של קורסים, הניתנים במחיר סביר. בסך הכל, נהניתי מאוד מהשהייה שלי בג'ון ברייס, ואני בטוח אקח קורס נוסף.
כץ פרדי - מנהל יחידה לק"נ
לכבוד מר הרמן ערן מדריך מחשבים מכללת מדייאטק הייטק
הנדון: הבעת תודה והערכה בשם הנהלות בתי הספר, מדריכים ותלמידים מהיחידות לקידום נוער – מחוז צפון, אנחנו מודים לך מקרב לב על מאמציך הרבים אשר הושקעו לטובת התלמידים בהטמעת החומר הרב והמעניין של קורס טכנאי מחשבים ורשתות, בצורה מקצועית ומעמיקה.
כמו כן אנחנו מוקירים ומעריכים את אוזנך הקשבת, סבלנותך הרבה והתייחסותך האישית לכל תלמיד בצורה נאה ומקצועית. הצלחת לרתק ולעניין קבוצה של שלושים בני נוער הנמצאים בקבוצות סיכון, גרמת להם להתמיד בנוכחות תוך עמידה עיקשת על דרישות הקורס.
אשריך שזכית לשקם ולקדם את הנוער הזה ע"י פתיחת צוהר מקצועי לכל תלמיד, לשילובו בחיי החברה "וכל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו".
אנחנו מאחלים לך בריאות, אריכות ימים והצלחה רבה בקורסים הבאים.
ניר בן-צור- אחראי מחשוב ובקרה
הנדון : הבעת תודה והערכה גדולה לצוות המורים במכללה רציתי להביע הערכה עמוקה לצוות הנפלא ובפרט לשני אנשים יקרים במיוחד גלית וערן הראשונה שבהם זו גלית כשהגעתי למיון דרך משרד העבודה מנהל המחוז אמר לי כי אין לו שום עיניין לקבל אותי לקורס בעיקבות גילי מי שעמדה על המשמר ברוב תבונתה היתה גלית שהאמינה כי ברגע שיש רצון גדול לשינוי יש סיכוי גדול להצלח ובאמת היא איפשרה לי להתקבל לקורס המיוחל ותמכה בי לאורך כל הדרך וערן שעבר איתי על החומר בפינצטה ולא בחל בשום דרך עמ שאצליח בלימודים ולמרות שהיו רגעים בהם אמרתי כי אני הולך ולא חוזר עדיין לא הרפה ותמך לאורך כל הדרך סיימתי את הקורס המדובר של משרד העבודה שהיה MCSE בהצלחה, והצלחתי להשתלב במקצוע והיום אני מנהל מיחשוב ובקרה של רשת בתי הספר של אמית באיזור הצפון אין לי מילים להודות לסגל המורים שליווה אותי עם בשיחות מוטיבציה ועם במתן מענה לכל בעיה שהייתה לי במהלך הקורס ובל נישכח שנולדה לי ילדה במהלך הקורס ועוד מניעות כהנה וכהנה כל שנותר לי לומר זה תודה מכל הלב הוכחתם כי יש אפשרות לשנות וכי האמונה בהצלחה היא אבן דרך לכול ירבו מורים כמוכם בישראל.
יעקוב בולוס - בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית
ברצוני להודות לך על הלימודים בקורסים :
אלוסטריטור פוטושופ ואינדיזיין אני בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית ולמדתי הרבה קורסים במשך החיים, ללמוד אצלך זה היה חוויה מיוחדת ומה שרציתי להדגיש זה רמת המקצועיות הגבוהה בה את מלמדת כך שחומר הלימוד נספג אצלי ואצל כל התלמידים בצורה נוחה ותמיד קבלנו תשובה מלומדת לכל שאלה
מאחל לך המשך הצלחה בדרכך , והרבה הרבה בריאות
חסן סייף - בוגר קורס מולטימידה
לאלונה המרצה היקרה והמיוחדת
רציתי להודות לך על החוויה הנפלאה שעברתי אחתך במהלך הקורס, על היותך מרצה מקשיבה, נותנת וחייכנית . שמחתי להיות חלק מהקבוצה הנפלאה שאת עומדת בראשה ( למרות שהבטחתי לבוא אך מכיוון שהיתי חולה מאוד נבצר ממני להגיע ולהיפרד ממך בצורה מכובדת ולהודות לך על הכל) לכן אני שוב מודה לך על הכל וחשוב לציין שבנוסף לכלים שרכשנו היתה חוויה ללמוד את הכל איתך
ברוך ויטה - בוגר המכללה
מיכל שלום,
ראשית ברצוני להודות לך על הטיפול ושתפ. ולשלום ברצוני להודות על האופן בו הוא העביר את הקורס בצורה מעניינת לשביעות רצון כל הנוכחים.
הקורס עצמו נגע לדעתי בכל הפרמטרים, וחיזק אותנו בידע שחסר לנו.
גבי גל - בוגר קורס אקסל 2010 למתקדמים
השבוע סיימנו בהצלחה את הקורס במסגרת המכללה שלכם אני , במונחי רכב – דגם אספנות , שנת 1947 הגעתי לקורס ביוזמתי ובממוני , עקב צורך במקום עבודה חדש בו התחלתי לעבוד . כן , הקב"ה מעמידני בנסיון תעסוקתי מאתגר בגילי המופלג מבחינת רקע באקסל , הגעתי לקורס עם רקע ונסיון ברמה בינונית באקסל 2003 ועם היכרות של דייט ראשון עם אקסל 2007 שפר גורלי , ב"ה ובריכת אקסל 2010 למתקדמים אליה קפצתי שייכת למכללה שלכם .

מר יריב הנכבד לאורך כל הדרך , החל משלבי ההרשמה ועד הסיום ממש זכיתי להכיר ולהנות משרותיהם של אנשים מוכשרים ביותר , אדיבים , לבביים , רגישים – ממש שמורת טבע אנושית החל מנטלי , בעמדת המזכירה , דרך אנשי התמיכה הטכנית קוסטה ומייקל בעל החיוך האין סופי , אשר סייעו לי רבות בשעות התרגול והכנת שעורי הבית , אותן בצעתי בכתות שהועמדו לרשותי כי אין לי אקסל 2010 .

וכעת ל" סטארים " העיקריים , Ladies first סמדר צרפתי – אשת חיל אמיתית , יעילה , חכמה ומקסימה שלום דויטש - רב מג בנפלאות האקסל , מרצה בחסד עליון , בנמרצות משולבת עם דרך ארץ ואנושיות מעל הכל עלי לציין את הלבביות הכנה השוררת בקרב כל אנשיכם ועל כך אין ספק מגיע לך צלש , מר יריב הנכבד !
בכל ארגון , בכל אנסמבל – המנצח קובע את שאר הרוח , את הנשמה של המוזיקה , של האנשים העובדים איתו .
תודה רבה לכולכם מקרב לב ! אשריכם שכאלה אתם , אשרינו שיש לנו בחיפה מכללה כמו מדיאטק הייטק !
דפנה שלי - סמנכ"ל משאבי-אנוש פרוטליקס
הנדון: הדרכת VISIO בפרוטליקס

שלום,
רצינו להודות על חווית למידה מועילה ומהנה. תודה על ידע, המיומנות והרצון הטוב לחלוק בו ולתת כמה שיותר. שתי הקבוצות ש"טעמו" את הדרכת ה- VISIO, יצאו עם כלים, טיפים ותובנות בנושאים שנלמדו. כמו שאנחנו יודעים, הדרכה טובה דורשת הרבה מעבר לידע ושליטה בכלי, היא דורשת קודם כל רצון אמיתי ללמד, לתת, להעניק, ובנוסף- יכולות מתודיות והבנה טובה של קהל היעד. אני רוצה להודות על הגמישות והנכונות לפצל את ההדרכה ולהתאים את התכנים בדיוק למה שרצינו. שמרו על האיכות, הנדיבות והמקצוענות נהנינו.
תודה.
מרים טוויזר - בוגרת קורס הכרת יסודות המחשב
3.7.2012
ברצוני להביע את הערכתי למדריך ערן.
ערן העביר לנו קורס בהכרת יסודות המחשב שהסתיים ב- 3.7.2012. ערן גילה סבלנות אין קץ , הקשבה , מאור פנים ונכונות לעזור מכל הלב לכל מי שחפץ בכך. גם בהפסקה ובתום שעות הלימוד נשאר עד אחרון התלמידים שביקש עזרה או ייעוץ .
יישר כח!!!
רביע קדור - סגן מנהל מרלו"ג Office Depot
שלום רב,
כמנהל צוות עובדים אשר תמיד שמחתי לקבל פידבקים חיובים ופרגון עבור העובדים שלי
אני לא מרשה לעצמי לא לציין לשבח את עבודתה של היועצת ליזי הרצקוביץ (מקווה שאייתי את השם נכון )
אשר נכחתי אצלה לקבלת ייעוץ והכוונה וזכיתי ליחס מעולה ומקצועיות ראויה לציון.
אז יישר כח,
וכל הכבוד!
לב בעז - בוגר קורס טכנאי סמארטפון
היי דניאל,
התחלתי לעבוד היום בקינגפון בצומת צבר- קרית ביאליק.
יש שם טכנאי שמכשיר אותי ויש עוד הרבה מה לילמוד בנושא
אבל הבסיס שרכשתי בעזרתך עוזר לי מאוד
תודה על המלצות החמות הם בוודאי יעזרו !
דניאל אין כמוך
עדי מקל - ראש מינהל הרווחה
שלום רב,
הנדון: תרומת מחשב למשפחה עולה חדשה ממרוקו
ברצוני להודות לך מקרב לב על תרומתכם לגב' שירה ריאן ולבנותיה שהובאו ארצה ממרוקו במסגרת התוכנית "אבודים" של צופית גרנט. תרומת מחשב זה, תסייע ותשמח מאוד משפחה זו.
סקול דנה - בוגרת קורס קידום אתרים
שלום רב,
עם סיום חלקו בתוכנית הקורס, ברצוני להודות למר לוי יוסי על ההרצאות המרתקות, אשר העביר בקורס " קידום אתרים ומדיה חברתית" שבמכללה.
מעבר להיותן מרתקות, יוסי העביר אותן עם המון עניין, סבלנות, מקצועיות, אכפתיות ודאג להעניק טיפים רבים מניסיונו העשיר.
יוסי, קבל את תודתי הענקית.
כן ירבו מרצים כמוך.
 
 
 
 


 

 
צור קשר שירות לקוחות מפת האתר דרושים כנסים סניפים שירותים אודות דף הבית
Sun